Přejdi na obsah Přejdi na navigaci
Přihlášení na kurzy Intelligent Training System

Školení

Specializujeme se na školení na míru, které může mít tyto podoby:

  • Školení pro stávající centrum či studio. Trenéři v jednotlivých centrech jsou většinou absolventi samostatných (produktových) školení. Společně s vedením fitness centra naplánujeme a zrealizujeme školení na chybějící znalosti a dovednosti, prohoubíme stávající a zasadíme je do souvislostí, aby byly plně využitelné pro klienty.
  • Školení pro nové centrum či studio. Ideální způsob, jak zahájit provoz fitness centra s personálem plně kompetentním v oblasti funkčního tréninku. Naučíme trenéry a lektory základní logice a využitelnosti funkčního tréninku přesně podle možností prostoru a pomůcek v daném centru s důrazem na jejich vzájemnou synergii i rozmanitost.
  • Individuální školení pro top profesionály. Vytvoříme program vhodný na odstranění slabých míst a zefektivnění práce lidského těla pro konkrétní sportovní odvětví. Vhodné jak pro sportovní oddíly, tak trenéry špičkových sportovců pracující na ndividuální bázi.
  • Spolupráce s individuálními sportovci. Odhalíme skryté rezervy a nastavíme kondičně-funkční tréninkový proces tak, aby sportovec dokázal své specifické dovednosti využít na maximum.

Pro bližší informace, nastavení konkrétního typu školení (obsah i délka) či dlouhodobé spolupráce (velmi omezení kapacita) nás prosím kontaktujte.

 

Kromě školení na míru vypisujeme i otevřená školení na konkrétní témata. Aktuálně nabízené kurzy najdete na této stránce níže. Rozsah nabídky otevřených školení je závislý na našich kapacitních možnostech.

Aktuálně vypsané otevřené kurzy: